PG L2645 – L2650 – L2655

PG L2645 – L2650 – L2655

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Günümüz ofisleri, baskı ekipmanlarının verimli ve sessiz çalışmasını bekler ve PG L2645, PG L2650 ve PG L2655, öncekilerle aynı verimlilik ve güvenilirlik mükemmelliği ile baskı görevlerini gerçekleştirmek üzere tasarlanmıştır, ancak şimdi neredeyse hiç görülmezler ve zar zor duydum.
A4 mono PG L lazer yazıcıların üçlüsü, tamamen krem ​​renkli dış yüzeyleriyle uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır, ancak yine de koyu renkli kağıt çıkış tepsisinde çıktıların görülmesini sağlayarak hiçbir gizli baskı kalmamasını sağlar standart güvenlik önlemlerinin bir parçası olarak arkasında.
Güvenlik konusunda, bu yazıcıların önceki modellere göre çok büyük bir avantajı vardır: hepsi, şimdiye kadar isteğe bağlı bir ekstra olan, veri şifreleme ve üzerine yazma silme işlevlerinin etkinleştirilmesini sağlayan standart bir Veri Güvenlik Kitine sahiptir.
Buna ek olarak, kullanıcılar, daha az ayak izi, yeni çevre dostu ambalaj ve çok düşük enerji tüketimi yoluyla daha düşük sahip olma maliyetinden ve çevreye daha iyi bakmadan yararlanacaklar.
Bu arada, ilk baskı süresi daha hızlıdır, A5 formatında baskı daha hızlıdır ve afiş baskısı önceki modellere göre çok daha rahat olacak şekilde tasarlanmıştır.


AVANTAJLARI
Hız ve verimlilik
Düşük enerji tüketimi
Baskıda 1200×1200 DPI’ya kadar çözünürlük
Hızlı ilk çıktı süresi
Mobil yazdırmayı ve Wi-Fi’yi destekler
Standart olarak yüksek düzeyde veri güvenliği


Kısaca Bilgisan Teknoloji / Biz Kimiz ?

Şanlıurfa'da Fotokopi Makineleri, Lazer Yazıcılar, Digital Baskı Makineleri, Sarf Malzemeleri Satışı ve Teknik Servisi üzerine hizmet vermekteyiz.

Adresimiz

İpekyolu mah. 2320.sokak  no.29  Toprak Apt.  Haliliye/ŞANLIURFA
Posta Kodu: 63040

Telefon Numaralarımız

© 2024 Bilgisan Teknoloji.Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Koray ÇOKOL