D-Color P3302

D-Color P3302

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Dünya değişiyor, insanlar değişiyor ve çalışma grubu ortamları da değişiyor. Alan artık bir avantaja sahip ve daha fazla personelin daha esnek ve mobil olması gerektiğinden “ortak çalışma” daha popüler hale geliyor.
Bu dinamik durumla karşı karşıya kalan ofisler, baskı ekipmanının kompakt, sessiz, işlevsel, verimli, çevre dostu, ekonomik ve göze hoş gelen bir şekilde çalışmasını gerektirir ve Olivetti’nin tüm bu niteliklere sahip bir baskı makinesi vardır!

Olivetti d-Color P3302 , hareket halindeki çalışma grupları için maksimum çalışma özgürlüğü sağlayan yeni 7 ”dokunmatik ekranla hızlı, zarif, üretken ve kullanımı kolay bir A4 renkli lazer yazıcıdır.
Çevresel sürdürülebilirliğin kilit önemde olması, düşük güç tüketimi ile birlikte düşük gürültü seviyeleri ve düşük çalıştırma maliyetleri, Olivetti d-Color P3302’yi onsuz yapamayacağınız bir yazıcı haline getirir.


AVANTAJLARI
Dakikada 33 sayfa hız
7 ”renkli dokunmatik ekran kullanıcı arayüzü
1200×1200 DPI’ya kadar baskı çözünürlüğü
Kompakt ve şık
Seçenek olarak mobil baskı / wi-fi mümkün
3 GB standart bellek artı 8 GB micro SD


Kısaca Bilgisan Teknoloji / Biz Kimiz ?

Şanlıurfa'da Fotokopi Makineleri, Lazer Yazıcılar, Digital Baskı Makineleri, Sarf Malzemeleri Satışı ve Teknik Servisi üzerine hizmet vermekteyiz.

Adresimiz

İpekyolu mah. 2320.sokak  no.29  Toprak Apt.  Haliliye/ŞANLIURFA
Posta Kodu: 63040

Telefon Numaralarımız

© 2024 Bilgisan Teknoloji.Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Koray ÇOKOL