Hakkımızda

Bilgisan Teknoloji

Hakkımızda - Misyon ve Vizyonumuz - Bayiliklerimiz

HAKKIMIZDA

Bilgisan Teknoloji 2006 yılında Şanlıurfa'da kurulmuştur.  Bilgisan, Türkiye’nin önde gelen doküman yönetimi çözümleri ve hizmetleri kuruluşu Bilgitaş'ın Şanlıurfa resmi bayisidir. Beraberinde Olivetti ve Brother markalarının da Şanlıurfa bayiliğini de almış bulunmaktadır. Bilgisan Teknoloji,  dünya pazarında lider firmaların bayilikleri ile başta Şanlıurfa ve ilçeleri olmak üzere Tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir. 

Bilgisan Teknoloji ürün portföyünde bulunan Dijital Çok Fonksiyonlu Fotokopiler, Dijital Renkli Baskı ve Sonlandırma Makinaları,  Lazer Yazıcılar, Geniş Format Yazıcılar ve Yazılım ürünleri ile maliyetleri azaltacak, verimliliği arttıracak çevre dostu baskı ve kopyalama çözümleri sunmaktadır. Bilgisan Teknoloji  müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda Sayfabaşı Maliyet Anlaşması, Fotokopi Makinası ve Yazıcı Kiralama, Kurumsal Baskı Destek Merkezi, Doküman Maliyet Kontrolü ve Güvenlik, Değişken Veri Basımı, Doküman Yönetimi, Doküman Yakalama ve Dağıtım, Çıktı Yönetimi, Ağ Cihaz Yönetimi, Uygulama Geliştirme çözümleri sunarak değer katmaktadır. 

Şanlıurfa ve ilçelerinde Bilgisan Teknoloji firması gelişmiş fotokopi çözümleriyle birlikte pazardaki yerini almıştır. Bugün devlet dairelerinin, okulların ve ofislerin birçoğu Bilgisan teknoloji fotokopi makinalarını kullanmaktadırlar.  Aynı zamanda devlet ihalelerine giren Bilgisan Teknoloji firması girdiği birçok ihaleyi kazanarak pazardaki rekabet gücünü geliştirmiştir. Şanlıurfa merkez ve bağlı ilçelerde tam koordinasyon içinde çalışıp tüm müşterilerinin kurumsal ihtiyacını karşılayacak deneyim ve personele sahiptir. Müşterilerinin tüm teknik destek talepleri anında yerine getirilmektedir. 

Bilgisan Teknoloji  sahip olduğu deneyim ve enerjiyi, sektörün ihtiyaçlarını önceden tespit etmek, yenilikleri yakından takip etmek ve son teknoloji ürünleri pazara kazandırmak için kullanmaktadır. Dünyanın önde gelen üreticileri ile çalışan Bilgisan Teknolojinin işbirliklerinden bazıları;

  • Brother Dijital Fotokopi ve Lazer Yazıcı Şanlıurfa Bayisi
  • Olivetti Şanlıurfa Bayisi
  • Fotokopi Makineleri Şanlıurfa Bayisi

ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi sertifikasına sahip olan Bilgisan Teknoloji, uzman satış kadrosu ve eğitimli servis personeli ile hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

MİSYON VE VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ

Farklı müşteri ihtiyaçlarına uygun dokümantasyon çözümleri üreterek rekabette kazanan, bilgi, beceri ve yetenekleri ile danışmanlık hizmetleri sunan, çözüm geliştirme ve sunmaya yönelik pazar standartlarını belirleyen, iş fırsatları yaratıp bunları yönlendiren,değer yaratmayı ilke edinmiş, gelecekteki olası gelişmeleri araştırıp gerekli değişiklikleri hızla uygulayan, doğrudan ve açık iletişime, kişi yeteneklerine, yetkilendirmenin önemine inanan ve buna uygun iş ortamını oluşturan temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen bir firma olarak pazarda tercih edilen iş ortağı olmak.

VİZYONUMUZ

Yenilikçi, maliyetleri azaltan, verimliliği arttıran, çevre dostu dokümantasyon ürün ve hizmetleri ile Şanlıurfa'da müşterilerimize,çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler yaratarak dokümantasyon sektöründe lider olmak. 

Fotokopi Makinası ve Toner Dolumunda Şanlıurfada Her Zaman Tercih Edilen ve Tavsiye Edinilen Bir Firma Olmak

BAYİLİKLERİMİZ

Bilgisan Teknoloji elinde bulunan bayilikler

  • Olivetti Dijital Fotokopi ve Lazer Yazıcı Şanlıurfa Bayisi
  • Brother Şanlıurfa Bayisi
  • Lexmark Şanlıurfa Bayisi 
  • MYQ Dokümantasyon Takip Yazılımı Şanlıurfa Bayisi

Şanlıurfa'da; Fotokopi - Yazıcı - Dijital Baskı Sistmeleri Bilgisan Teknoloji' de...

Kısaca Bilgisan Teknoloji / Biz Kimiz ?

Şanlıurfa'da Fotokopi Makineleri, Lazer Yazıcılar, Digital Baskı Makineleri, Sarf Malzemeleri Satışı ve Teknik Servisi üzerine hizmet vermekteyiz.

Adresimiz

İpekyolu mah. 2320.sokak  no.29  Toprak Apt.  Haliliye/ŞANLIURFA
Posta Kodu: 63040

Telefon Numaralarımız

© 2024 Bilgisan Teknoloji.Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Koray ÇOKOL