Uygulama Geliştirme

Bilgisan Teknoloji

Uygulama Geliştirme

Bilgitaş'ın çözüm ortağı olan Bilgisan Teknolojileri, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda  Windows ve Web tabanlı uygulamalar geliştirip, BROTHER’in güçlü ve ölçeklenebilir çözüm platformu olan HyPAS uygulamaları ile BROTHER MFP’leri ihtiyaçlara göre gelişen bir kaynağa dönüştürür.

HyPAS                                                                                                                     

Güçlü ve ölçeklenebilir bir çözüm platformu olan HyPAS (Hybrid Platform for Advanced Solutions), BROTHER’in ödüllü MFP’lerinin performansını müşterinin ihtiyaçlarını karşılamayı ve geçmeyi hedefleyen entegre yazılım uygulamaları ile mükemmelleştirir. BROTHER HyPAS, hem Java tabanlı hem de Web Servisleri tabanlı Yazılım Geliştirme Kitleri (SDK) sağlaması sayesinde açık ve esnek bir platform sunar. Böylece MFP’lerin kurumlarda bulunan uygulamalarla ileri düzey bir entegrasyonu mümkün olur.

Faydaları:

  • Son kullanıcılar daha hızlı ve basit operasyonlardan yararlanır, böylece üretkenlik ve verimlilik artar.
  • Yöneticiler ve Finans Yöneticileri, optimize edilmiş cihazlar ve iyileştirilmiş MFP işakışları sayesinde daha düşük işletme maliyetlerinden ve maksimum yatırım geri dönüşünden kar ederler.
  • Bilgi İşlem Departmanı BROTHER MFP’lerin mevcut çözümlerle kolayca bütünleşmesi sayesinde, kullanıcı belgelerinin ve cihazların bütünlük ve güvenliğini sağlar.         

Detaylı bilgi için: +90 414 314 19 52

Özel Uygulama Geliştirme

Bir Bilgitaş çözüm ortağı olan Bilgisan Teknolojileri, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda Windows veya Web tabanlı uygulamalar geliştirebilmektedir.

Kısaca Bilgisan Teknoloji / Biz Kimiz ?

Şanlıurfa'da Fotokopi Makineleri, Lazer Yazıcılar, Digital Baskı Makineleri, Sarf Malzemeleri Satışı ve Teknik Servisi üzerine hizmet vermekteyiz.

Adresimiz

İpekyolu mah. 2320.sokak  no.29  Toprak Apt.  Haliliye/ŞANLIURFA
Posta Kodu: 63040

Telefon Numaralarımız

© 2024 Bilgisan Teknoloji.Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Koray ÇOKOL