Fotokopi Makinesi ve Yazıcı Tamiri

Bilgisan Teknoloji olarak firmamız tüm marka ve modeldeki yazıcı tarayıcı fotokopi ürünlerinin tamir bakım ve onarımını sorunsuz yapmaktadır.

Lazer yazıcılar, mürekkep püskürtmeli yazıcılar, şeritli yazıcılar, tarayıcılar, fotokopi makinaları tamir onarım parça değişimi gibi konular, firmamızın alanında hakim ve profesyonel olduğu bir hizmettir.

 

Bu tip ürünlerdeki tüm arızalar alanında uzman profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından en kısa sürede tamir ve bakımı yapılarak çözüme kavuşturulmaktadır.

Sadece sorunları gidermekle kalmayıp firmamıza gelen yazıcı, tarayıcılar tüm mekanik ve elektronik kontrollerden geçirilerek sorunsuz bir kullanım sağlanmaktadır.

 

Tamir veya bakıma gelen yazıcılar, müşterinin iş akışını sekteye uğratmamak için en ivedi şekilde soruna çözüm bulunmakta ve teslimi yapılmaktadır.

 

Bilgisan Teknoloji  Şanlıurfa  merkezli yazıcı tamir ve bakım firmamız, bulunduğu il sınırları içinde sorunsuz hizmet vermektedir.

 

Yazıcılar mürekkep püskürtmeli, lazer, şeritli olmak üzere bir kaç çeşide ayrılırlar. Her birinin çalışma prensibi diğerinden farklıdır.

 

Mürekkepli kartuşlu yazıcılar görüntüyü kağıda mürekkep akıtma tekniğiyle yapmaktadırlar.

Bu tip yazıcılardan renkli çıktı alınabilmekte, değişik alanlarda sorunsuz kullanılabilmektedir. Kartuşlu yazıcıların genel arızası kartuş bitmesi veya kartuş gözlerinin tıkanması en bilindik sıkıntılardır.

Kartuş ve baskı sağlığı için ara sıra da olsa yazıcınızdan çıktı almayı ihmal etmeyin.

 

LAZER YAZICI TAMİRİ

 

 

Tonerli yazıcılar ise toz kimyasal maddenin görüntüyü kağıda basma tekniğidir. Renkli tonerler ile renkli çıktılar alınabilir.

bu tip yazıcıların genel sorunları içinde toner bitip hata vermesi, drum sorunları, cip sorunları ve mekanik sorunlar olarak sıralayabiliriz.

Bu yazıcıların baskı ömrü kartuşlu yazıcılara göre oldukça uzundur.

Seri baskıya uygundurlar. Bu sebeple ilerde mekanik arızalar oluşması muhtemeldir.

Lazer yazıcı tamir ve bakımı Bilgisan Teknolojinin ana ihtisas alanındadır.

Mekanik veya yazılımsal her türlü arıza en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

 

Yazıcılarınız için toner dolumu ve bakımı konusunda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Uygun fiyatlı ve gramaja uygun her yazıcı modeli için toner dolumu hizmetimiz vardır.

Image
Image

Kısaca Bilgisan Teknoloji / Biz Kimiz ?

Şanlıurfa'da Fotokopi Makineleri, Lazer Yazıcılar, Digital Baskı Makineleri, Sarf Malzemeleri Satışı ve Teknik Servisi üzerine hizmet vermekteyiz.

Adresimiz

İpekyolu mah. 2320.sokak  no.29  Toprak Apt.  Haliliye/ŞANLIURFA
Posta Kodu: 63040

Telefon Numaralarımız

© 2024 Bilgisan Teknoloji.Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Koray ÇOKOL