Haberler

Bilgisan Teknoloji

KYOCERA TASKalfa 180 Fotokopi Haziran’da Seramik Bıçak Hediyeli…

KYOCERA TASKalfa 180 Fotokopi Haziran’da Seramik Bıçak Hediyeli…

Dünyanın önde gelen seramik ve teknoloji ürünleri tedarikçilerinden Japon KYOCERA Holding’in grup şirketlerinden KYOCERA Document Solutions’ın Türkiye distribütörü Bilgitaş, Haziran ayında yapacağı “KYOCERA Baskı Maliyetlerinizi Bıçak gibi Keser” sloganlı kampanya ile S/B A3 KYOCERA TASKalfa 180 fotokopi makinası satın alanlara ileri teknoloji ürünü KYOCERA Seramik bıçak hediye ediyor. Böylece KYOCERA şıklığı ofisinizin yanı sıra mutfağınıza da taşınacak ve en büyük yardımcılarınızdan olacak.
Kampanya kapsamında hem yazıcı hem de fotokopi özelliği ile şatışa sunulan 18 sayfa/dakika A4 hızına sahip KYOCERA TASKalfa 180 Dijital Fotokopi modeli, standart 400 sayfa kağıt besleme kapasitesine sahip. Toner ve drum ömrünün uzun olması sayesinde düşük sayfabaşı maliyeti sunan bu ürün aynı zamanda Energy star sertifikasıyla dikkat çekiyor.
30 Haziran 2014 tarihine kadar geçerli olan kompakt ve şık tasarımı ile özellikle küçük işletmelerin fotokopi ve yazdırma işleri için ideal TASKalfa 180 kampanyası hakkında www.bilgitas.com.tr sitesinden bilgi edinilebilir.

Ürün Vitrinimiz

Kısaca Bilgisan Teknoloji / Biz Kimiz ?

Bilgisan Teknoloji Hizmetleri

Bilgisan Teknoloji Hizmetleri

Teknoloji Mağazamız
Şanlıurfa'da Fotokopi Makineleri, Lazer Yazıcılar, Digital Baskı Makineleri, Sarf Malzemeleri Satışı ve Teknik Servisi üzerine hizmet vermekteyiz.
Kyocera Şanlıurfa Yetkili Bayisiyiz

Adresimiz

İpekyolu mah. 2320.sokak  no.29  Toprak Apt.  Haliliye/ŞANLIURFA
Posta Kodu: 63040

Telefon Numaralarımız

© 2020 Bilgisan Teknoloji.Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Koray ÇOKOL