Haberler

Bilgisan Teknoloji

KYOCERA 5 Yeni Çok Fonksiyonlu Fotokopi Ürününü Duyurdu

KYOCERA 5 Yeni Çok Fonksiyonlu Fotokopi Ürününü Duyurdu

Kyocera’nın ürün portföyüne katılan ECOSYS M3655idn, ECOSYS M3660idn, TASKalfa 3212i, TASKalfa 4012i ve TASKalfa 307ci model çok fonksiyonlu fotokopi makineleri, kullanıcılara dijital dönüşüm çağının giderek yaygınlık kazanan mobil çalışma ortamında ihtiyaç duyacakları bağlantı seçeneklerini sunuyor. Mobil baskı ve tarama işlevlerine sahip yeni Kyocera MFP’ler; iOS ve Android işletim sistemleri için KYOCERA Mobile Print, Apple AirPrint, Google Cloud Print ve Mopria (Android) uygulamalarını destekliyor.

Fotokopi, baskı, tarama ve opsiyonel faks işlevlerinin yanı sıra KYOCERA’nın akıllı çözüm platformu HyPAS’a standart olarak sahip olmaları ve genişletebilir kağıt kapasiteleri ile yeni Kyocera ürünleri, işletmelere has özellikler ve iş akışları doğrultusunda yüksek ölçüde özelleştirilebiliyor.

KYOCERA Bilgitaş Turkey Doküman Çözümleri A.Ş. İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Türkay Terzigil yeni MFP ürünlerini; “günümüzün daha hızlı ve yoğun hale gelen çalışma yaşantısının ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayacak ve işletmelerin doküman yönetimi kapasitelerini artıracak maliyet dostu, güçlü ve akıllı ofis yapısıyla uyumlu ürünler” olarak tanımlıyor.

Yeni Kyocera ürünleri arasında yer alan TASKalfa 4012i ve 3212i siyah beyaz çok fonksiyonlu fotokopi makineleri; 1200 x 1200 dpi baskı kalitesi, 9 inç sezgisel dokunmatik ekran gibi gelişmiş standart özelliklere sahip olmanın yanı sıra Wi-Fi Direkt ve NFC gibi teknolojileri de destekliyorlar. Sırasıyla dakikada 40 ve 32 sayfa siyah beyaz A4 baskı hızına sahip bu MFP’ler, güçlü siyah beyaz baskı cihazlarına ihtiyaç duyabilecek KOBİ’ler, start-uplar, sağlık kuruluşları, oteller, restoranlar, havaalanları ve eğitim kurumları için ideal olarak nitelendiriliyorlar.

Sırasıyla dakikada 55 ve 60 sayfa siyah beyaz baskı hızlarıyla dikkat çeken ECOSYS ECOSYS M3655idn ve M3660idn model MFP’ler kompakt yapılarıyla işletmelere sağladıkları yer tasarrufu imkanlarının yanı sıra dayanıklılıkları ve standart çift taraflı baskı, fotokopi, tarama ve faks fonksiyonlarıyla ön plana çıkıyorlar.

Yeni KYOCERA TASKalfa 307ci; hem renkli, hem de siyah beyaz baskı işlevlerine ihtiyaç duyan KOBİ’ler için sağladığı kaliteli baskı olanakları ve ekonomik yapısıyla ön plana çıkıyor. Ürün kullanıcılara dakikada 30 sayfaya kadar renkli ve siyah beyaz baskı hızı, kompakt tasarımı, opsiyonel faks özelliği, düşük enerji tüketimi ve kullanıcı dostu 7 inç dokunmatik ekranı ile yoğun iş akışlarının verimliliğini artırmak için ihtiyaç duyulabilecek tüm işlevsellikleri sunuyor.

Bu kategoriden diğerleri: « Sayfa Başına Maliyet

Ürün Vitrinimiz

Kısaca Bilgisan Teknoloji / Biz Kimiz ?

Bilgisan Teknoloji Hizmetleri

Bilgisan Teknoloji Hizmetleri

Teknoloji Mağazamız
Şanlıurfa'da Fotokopi Makineleri, Lazer Yazıcılar, Digital Baskı Makineleri, Sarf Malzemeleri Satışı ve Teknik Servisi üzerine hizmet vermekteyiz.
Kyocera Şanlıurfa Yetkili Bayisiyiz

Adresimiz

İpekyolu mah. 2320.sokak  no.29  Toprak Apt.  Haliliye/ŞANLIURFA
Posta Kodu: 63040

Telefon Numaralarımız

© 2020 Bilgisan Teknoloji.Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Koray ÇOKOL