Uygulama Geliştirme

Bilgisan Teknoloji

Uygulama Geliştirme

Bilgitaş'ın çözüm ortağı olan Bilgisan Teknolojileri, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda  Windows ve Web tabanlı uygulamalar geliştirip, KYOCERA’nın güçlü ve ölçeklenebilir çözüm platformu olan HyPAS uygulamaları ile KYOCERA MFP’leri ihtiyaçlara göre gelişen bir kaynağa dönüştürür.

HyPAS                                                                                                                     

Güçlü ve ölçeklenebilir bir çözüm platformu olan HyPAS (Hybrid Platform for Advanced Solutions), KYOCERA’nın ödüllü MFP’lerinin performansını müşterinin ihtiyaçlarını karşılamayı ve geçmeyi hedefleyen entegre yazılım uygulamaları ile mükemmelleştirir. KYOCERA HyPAS, hem Java tabanlı hem de Web Servisleri tabanlı Yazılım Geliştirme Kitleri (SDK) sağlaması sayesinde açık ve esnek bir platform sunar. Böylece MFP’lerin kurumlarda bulunan uygulamalarla ileri düzey bir entegrasyonu mümkün olur.

Faydaları:

  • Son kullanıcılar daha hızlı ve basit operasyonlardan yararlanır, böylece üretkenlik ve verimlilik artar.
  • Yöneticiler ve Finans Yöneticileri, optimize edilmiş cihazlar ve iyileştirilmiş MFP işakışları sayesinde daha düşük işletme maliyetlerinden ve maksimum yatırım geri dönüşünden kar ederler.
  • Bilgi İşlem Departmanı KYOCERA MFP’lerin mevcut çözümlerle kolayca bütünleşmesi sayesinde, kullanıcı belgelerinin ve cihazların bütünlük ve güvenliğini sağlar.         

Detaylı bilgi için: www.kyoceradocumentsolutions.eu

Özel Uygulama Geliştirme

Bir Bilgitaş çözüm ortağı olan Bilgisan Teknolojileri, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda Windows veya Web tabanlı uygulamalar geliştirebilmektedir.

Ürün Vitrinimiz

Kısaca Bilgisan Teknoloji / Biz Kimiz ?

Bilgisan Teknoloji Hizmetleri

Bilgisan Teknoloji Hizmetleri

Teknoloji Mağazamız
Şanlıurfa'da Fotokopi Makineleri, Lazer Yazıcılar, Digital Baskı Makineleri, Sarf Malzemeleri Satışı ve Teknik Servisi üzerine hizmet vermekteyiz.
Kyocera Şanlıurfa Yetkili Bayisiyiz

Adresimiz

İpekyolu mah. 2320.sokak  no.29  Toprak Apt.  Haliliye/ŞANLIURFA
Posta Kodu: 63040

Telefon Numaralarımız

© 2020 Bilgisan Teknoloji.Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Koray ÇOKOL